(a kód 'width' és 'height' értékei módosíthatók a rendelkezésre álló helyhez igazítva, részletek itt)
OA | Vetítések | Albumok | Keresés | Véletlen |
Új | Új képek | Nap képe | Verseny | Nyertes |
Top | Felkapott | 30 nap | 250+ | TOP100 |
OAPro | Pro Képtár | Felkapott | Top |
Ezen felül képvetítést indíthatsz konkrét képversenyből, kép kategóriából, címkelistából, más Országalbum felhasználók kedvenceiből. Minden helyen, ahol képvetítés indítható, egy kattintható ikont látsz.
Te magad is kreálhatsz új albumokat, és ezeket megoszthatod a nagyvilággal, ONLINE!
A vetítés automatikusan elindul/folytatódik. Ha vége a vetítésnek, automatikusan újraindul.
A felület bal oldalára kattintva az előző képkockára, a jobb oldalára kattintva pedig a következő képkockára léphetsz. A bal/jobb oldalra való dupla kattintással az első képkockára ugorhatsz (mobil eszközön a dupla kattintás funkció nem használható).
Ha a felület bal vagy jobb oldalára kattintottál (és a vetítést asztali gépen, vagy laptopon nézed), már használhatod a bal/jobb kurzort is a képkockák közti lépegetéshez valamint a szóközt a vetítés megállításához/újraindításához.
Mobil eszközökön használhatod az érintéses elhúzás gesztusokat is a képváltáshoz.
Középtájra kattintva az aktuális kép(kocka) Országalbum-os oldalára ugorhatsz (a kép megnyitás új ablakban történik, a vetítés ebben az ablakban megmarad).
Alul, középen látod a vezérlőpanelt (mobil felületen mindig látszik, asztali gépen csak akkor, ha fölé viszed az egeret), mellyel (sorrendben) az első képkockára ugorhatsz, valamint a vetítés leállítását/indítását, a háttérzenét, a kép kitöltést, és a feliratot kapcsolhatod.
(Megjegyzés: az egyes képvetítéseken a vezérlőpanel lehetőségei eltérőek lehetnek)
A vezérlőpanellel egy vonalban, jobb oldalon látod a teljes képernyős megjelenítés funkciót, mellyel a böngésző funkciói rejthetők el (mobil eszközön a teljes képernyős mód nem használható) A teljes képernyős módból Esc billentűvel, vagy az ikonra való újra kattintással léphetsz ki.
100 kép | Országalbum képvetítés
Spiders, spider species - Különféle méretű, mintájú, színű pókfajok, pókfélék fotóinak gyűjteménye. "A kép megnyitása új lapon" további nagyítást tesz lehetővé! A melléklet fotói alatt a Lehetőségek közt van a Letöltés! 2.) egy karcsú pók: Tetragnata extensa 3.) Vízipoloska - Molnárka - NEM pók 6.) Állaspók - Tetragnatha 7.) Földi farkaspók potroha alatt látható zöld gömb a petezsák! 9) Keresztespók (Araneus diadematus) 10) Egy méretesebb keresztespók 11) Vállas keresztespók - Araneus angulatus 12 ) Tetragnatha elongata 14 + 26. Darázspók - Argiope bruennichi 20.) Farkaspók 16.-17.-19-21-28.) Viráglakó karolópók fajták 23 + 27.) Házi kaszáspók (Phalangium opilio) 29. Csodáspók (Pisaura mirabilis) 30. Zora paralella 31. Farkaspók 32. Ugrópók 33. Közönséges karolópók (Xysticus kochi) 34. Rezes ugrópók - Heliophanus cupreus - imágó alakja 35. Karolópók (Misumena vatia) kék lábakkal 36. Karolópók (Misumena vatia) fekete lábakkal 37. Réti keresztespók - Mangora acalypha 38. Karolópók (Mitopus morio) teste 39. Micrommata virescens 40. Cheiracanthium mildei "yellow sac spider". 41. A mohos ugrópók (Marpissa muscosa) 42. Kaszáspók (Mitopus morio) 43. Egy ugrópók - Marpissa pomatia 44. Csodáspók (Pisaura mirabilis) ? 45. Zöld keresztespók - Araniella cucurbitina 46. Réti farkaspók - Hogna radiata 47. Bozontos karolópók - Heriaeus hirtus 48. Fehér karolópók (Misumena vatia) 49. Cheiracanthium mildei 50. Amaurobius erberi 51. Farkaspók (Pardosa) -esetleg gyászos farkaspók - Pardosa lugubris 52. Állaspók faj - Tetragnatha 53. Philodromus sp 54. Keresztespók -Lannioides sp.
Fly species, Magyarországon talált légyfajok fotói: 1.) főképen egy húslégy látható - a lábai végén láthatók a tapadókorongok! 2.) kép - Egy bársonylégy (Bibionidae) 3.) kép - Egy házi légy - ennek nincs tapadókorongja. 4.) kép - Beazonosítása nem sikerült, valószínűleg egy vöröses-barna zengőlégy-fajta - mindenesetre a hátán levő hatalmas kitinsörtéket nem láttam más légy, dongó, darázs, méh, bögöly felvételeken! 5.) kép - Egy zengőlégy. 6.) kép - Egy kék dongólégy 7.) kép - Egy pettyesszárnyú légy (Platystoma seminationis) 8. kép - Selymes döglégy (Lucilla sericata) 9.) darázsutánzó zengőlégy (Temnostoma meridonale) 10.) Bagócslégy (Oestriadae) 11.) Egy közönséges zengőlégy (Syrphus ribesii) 12.) Fémzöld katonalégy (Chloromyia formosa) 13.) Balkáni bögöly 14.) Nagy iszaplégy - Helophilus pendulus 15.) Farkaslégy- Bibio pomone 16.) Gymnosoma rungsi 17. kép - Közönséges gyászlégy (Hemipentes morio) 18.) Egy zengőlégy-fajta: Brachypalpus valgus 19.) Egy húslégy 20.) Kékes rablólégy (Neoitamus cyaneus) 21. Dioctria atricapilla - Fekete rablólégy 22. Rablólégy - Machimus atricapillus 24. Arge ochropus 25. Bögölylégy 26. A szegélyes pöszörlégy (Bombylius major) 27. Apró házi legyek (Dasyphora albofasciata) 28. Rablólégy - Dioctria sp. 29. Rablólégy faj 30. Pöszörlégy - Villa sp. 31. Tarka darázslégy (Sphaerophoria scripta 32. Kétöves pihelégy (Volucella zonaria) 33. Közönséges herelégy (Eristalis tenax) 34. Homoki farkaslégy (Philonicus albiceps) 35. Apró bögöly-féle 36. Viráglégy- Hylemya vagans 37, Halálfejes odúlégy (Myathropa florea) 38. Hosszúcsápú szúnyoglábú légy.- (Dolichopus longicornis) 39. Katonalégy (Chloromia formosa) - másik színváltozata 40. Fekete pöszörlégy (Bombylella atra) 41. Rablólégy -(Choerades marginatus)
A sorozatban minden mezőn megtalálható vadvirágok képei láthatók, a többségük magyar és latin megnevezéssel felcímezve. Más vadvirág albumjaim linkjei 1.) Aranysárga vadvirágok Link 2.) Tavaszi vadvirágok: Link 3.) Erdőszéli vadvirágok: Link 4.) Mezei vadvirágok: Link 5.) Mezei vadvirágok II.- Link 6.) Vadvirágok a Pilisből: Link 7.) Vadvirágok nevekkel: Link *** 1.) a főkép: Varjúmák (Hibiscus trimolum) 2.) Mezei katáng 3.) Vadszeder 4.) Selyemkóró 5.) Kamillavirág 6.) Vajszínű ördögszem 7.) Szagos bükköny 8.) Zászlós csüdfű (Astragalus onobrichis) 9.) Réti imola 10.) Lándzsás útifű 11.) Sziki pozdor 12.) Csattanó maszlag 13.) Egynyári seprence 14.) Mezei varfű 15.) Ékes vasvirág. (Xeranthemum annuum) 16.) Mezei zsálya 17.) Orvosi atracél 18. Az erdei mályva (Malva sylvestris)
A kép 2008.október 16.-án készült Kállón,amikor egy csodálatos naplemente volt látható az égen
A kép 2010.szeptember 9-én készült a Sinkár tónál,háttérben a Vác fölött magasodó Naszály látható
A kép 2010.január 11-én készült a Sinkár tónál
Latin neve: Cynoglossum officinale. Az érdeslevelűek vagy Borágófélék családjába tartozó növény.
Mezőkövesd, a szépen felújított Hadas városrész egyik nagyon szép, hagyományos épülete. Kovács Szabolcs, a Népművészet Ifjú Mestere, bútorfestő népi iparművész csodálatos birodalma. Érdemes ellátogatni ide!
Számomra nem egészen érthető okból, de egy kiszáradt akácfa-törzsre kb. tucatnyi éti csiga mászott fel! - Nem tudom, hogy melyikük ér fel valaha is a fa tetejére? - De kb. 100-120 cm magasan voltak.
A kerti harangláb (Aquilegia)30-40 cm magas, télálló virág. Gazdag szín és forma jellemző rá.
Latin neve: Polyommatus icarus. A hímek kékeslilák, szárnyukat sötét szalag és fehér szárnyrojt keretezi. A nőstények sötétbarnák (gyakran kék behintéssel), pirosassárga szegélyfolttal és szürke szárnyrojttal. A fonák mindkét nemnél szürkésbarna, a hátulsó szárnypáron a pirosassárga szegélyfoltok előtt fehér mintázat látszik. A szárnyfesztávolsága legfeljebb 35 milliméter.
A Kecske-hegy Budapest II. és Budapest III. kerületében található, a Hármashatár-hegy belső rögvonulatának főleg felső triász dolomitból felépült része az Újlaki-hegy és a Látó-hegy között, legmagasabb pontja 384 méter.
Latin neve: Dryas octopetala. Magyarországon parkokban, sziklakertekben fordul elő, a természetben az Alpok, a Pireneusok, a Kárpátok, az Appenninek és a Balkán-félsziget hegyvidékein él.
Latin neve: Cardamine glanduligera. Elsősorban gyengén meszes, tápanyagban gazdag talajú, nyirkos vagy üde bükkösökben fordul elő, de a gyertyános-tölgyesekben, szurdokerdőkben is megjelenik.
Ãgy fogadja Mezőkövesden a betérőt a Művészetek Háza, a Matyó Népművészeti Egyesület székhelye. Érdemes betérni!
Az épület alapjait az 1700-as évek elején a Jezsuita Rend rakta le. Mária Terézia uralkodása idején a Majláth család kapta meg a kolostort, akik átalakították, és még egy emelettel bővítették az épületet. Ekkor kapta a maihoz hasonló kastély jelleget. Ma kórházként működik.
Ez az első rózsabimbó, melyet az idén, 2014-ben láttam és fotózhattam.
A fotókon bütykös hattyú (Cygnus olor)látható. A július 8-i vihar lefektette a Duna-parti nádas a vízre: ahol 2 méter magasan álló nádrengeteg rejtette a fészkelő, költeni készülő madarakat, ott most a nád kifeküdt, egy kb. 30-40 cm magas "paplant" képez a víz felett. Ez alkalmatlan arra, hogy a madarak zavartalanul, mások elől rejtve, védetten fészkelhessenek!A Sorozat egy hattyú tojót mutat a soroksári Dunán. Megpróbált békésen, a tőkés récékkel "társbérletben" fészkelni, de a kifeküdt nádréteg nem védi meg a motorcsónakok keltette hullámoktól, a tőkés récék szinte átgyalogoltak rajta. végül is feladta, tovább úszott másik költőhelyet keresni. (A fotók kajakból, kb. 2 méter közelről készültek.)
A szobor és ivókút a Bosnyák téren látható. 2014-ben avatták. Alkotója: Kozsuharov Ognjan
Buborékfújás. Szép napos idő volt. Az elfújt buborékban a város hátterét próbáltam visszadni.
Az esőcseppek becsapódását tovaterjedő hullám-karikák követik, az erősen becsapódó esőcseppek energiája a vízfelszínt függőlegesen, gyertya-szerűen felemeli.- A melléklet erről ad közelképet.
III.Béla (1148-1196) második feleségének, a francia Capet Margitnak kíséretével érkezett Aynard lovag kapta ajándékba Zsámbékot és építette meg kővárát, mely alapjául szolgált az 1700 években épült Zichy-kastélynak.
Hazafele indulván, egy méhecskét találtam a kocsi szélvédőjén. Nem volt már túl mozgékony a hideg idő miatt. Lefényképeztem, majd bevittem egy papírlapon a műhelyembe, hogy erőre kapjon a melegben. Sajnos, most meg már nem találom.
Debrecen fóterén fújták a buborékokat. Volt köztük akár focilabda méretű is. A nyüzsgés alapján a gyerekek korlátoztak. Játszadozva lecsapták a bubikat így nehéz volt igazán szépet készíteni.
Pálinkafőző berendezés egy falusi udvaron, este.Minden kellék adott a fától az almán át a berendezésig. Ez utóbbi nem volt túl bizalomgerjesztő, de a végtermék annál finomabb volt.
Nyáron virágzó bokor, ami ma, Május 1-én már virágzik.
sok türelem kell ahhoz, hogy lejuss. Valakinek aztán csalódás, de nekem nagyon tetszett.valaha barlangásztam és ez nem múlik el nyomtalanul
A törökbálinti Tükörhegy tetejére Walla József gyáros eklektikus stílusú, leginkább középkori lakótoronyra emlékeztető várat építtetett 1902-ben, amely elsősorban kilátói funkciót tölthetett be.
A Miskolc-Lillafüreden található mély vizű víztározótavat a Garadna-patak felduzzasztásával hozták létre az 1800-as évek elején. Akkor az Újmassára költözött kohónak volt szüksége a vízre, ma a miskolciak kedvelt kirándulóhelye
Varsádi halastó közelében, az irtáson vadásztak élelem után. Persze közeledve, komótosan távozóra vették a figurát.
EZEK KÜLÖNFÉLE FAJOK! - A legismertebb a hétpettyes katicabogár (Coccinella septempunctata), de van két pettyes, petty nélküli, 15-21 pettyes (Harlekinkatica) sárga vagy fekete (szerecsenkata) szárnyú, piros alapon fehér foltos, sőt sárga alapon fekete kockás változat is. Ezek egyike sem a Coccinella, hanem mind más botanikai családba tartoznak. (A számos szín és foltszám variáció a fajok egymás közti párosodásának, keveredésének következménye lehet!) Főkép: 2 vesefoltos szerecsenkata (Chilochorus renipustulatus), -2. kép: 4 vesefoltos szerecsenkata (Exochomus quadripustuatus), 3. kép: 18 foltos Harlekinkatica (Harmonia axyridis), 4. kép: Fehér pettyes katica /White spotted ladybird (Calvia quattuordecimpunctata), -5. kép: Hétpettyes katicabogár (Coccinella septempunctata), - 6. kép: Sárga alapon fekete pettyes rémkatica (Harmonia axyridis alfaj), - 7. kép: Petty nélküli katicabogár (Coccinella alfaj), 8. kép: Sárga alapon fekete kockás katica (Propylea quattuordecimpunctata) 17. kép - Oenopia conglobata .18. kép: Tizennégypettyes füsskata /Propylea quatuordecimpunctata/
Már mikor megrendeltem a nagylátószögű objektívem, gondoltam, hogy a metró megállók és szerelvények jó alanyként fognak szolgálni az első kipróbáláshoz, így hát itt is kezdtem meg vele az ismerkedést. Állványt sajnos nem lehet használni, de szerencsére egy ilyen objektívvel könnyen lehet viszonylag rövidebb záridővel is bemozdulás mentes képeket csinálni. Én meg vagyok elégedve, kit objektívvel nem igazán lett volna ilyen képekre lehetőség. Remélem nektek tetszenek a képek.
Lányok, asszonyok szép viseletükben a rimóci Művelődési Ház előtt, szereplésre várva.
A cseresznyevirágzás az egyik legszebb időszak az év során. A Japán cseresznye sötét rózsaszín virágai gyönyörű látványt nyújtanak.
A sorozat célja az általam eddig fotózott 4 rigó faj összehasonlítása, elkülönítése. Az első faj a Fekete rigó (Turdus merula) 1. a főképen: Fekete rigó hím -2. kép: Fekete rigó tojó - 3. kép: Fekete rigó juvenilis tojó - 4. kép: Énekes rigó (Turdus philomelos) - 5. kép: Léprigó (Turdus viscivorus) - 6. kép: Fenyőrigó (Turdus pilaris)
Tavasszal igen sok, első pillantásra igen hasonló, sárga virágú, sziromlevelű vadvirágot lehet találni a gyepen: erdőn, mezőn. Általában a "sárga vadvirág" keresőszó elégtelen egy általunk fotózott virág nevének megtalálásához: a virágok lehetnek egyszerűek, összetettek, a sziromvégek hegyesek, lekerekítettek vagy fogazottak, a szirmok száma: 4-5-6-10 / vagy végtelen sok. Ez az összefoglaló egy differenciál-diagnosztika, segítségül állítottam össze, a legismertebb sárga vadvirágok elkülönítésére. 1.) Martilapu (Tussilago farfara) 2.) Mezei tyúktaréj (Gagea pratensis) 3.) Gilisztaűző varádics (Chrysantehnum vulgare) 4.) Sziki pozdor (Scorsonera cana) 5.) Téltemető virág (Eranthys hyemalis) 6.) Tavaszi aggófű (Senecio leucanthemifolius susbspec.vernalis) 7.) Vérehúlló fecskefű (Chelidonium majus) 8.) Orbáncfű (Hypericum perforatum) 9.) Réti peremizs (Inula britannica) 10.) Ökörfarkkóró (Verbascum) 11.) sáfrány (Crocus) 12.) Tavaszi hérics (Adonis vernalis) 13.) Gyermekláncfű (Taraxacum officinale) 14.) Repce (Brassica napus) 15.) Mocsári gólyahír (Caltha palustris) 16.) Salátaboglárka (Ficaria verna) 17.) Libapimpó (Potentilla anserina) 18.) Homoki pimpó (Potentilla arenaria) 19. ) Közönséges bakszakáll (Tragopogon orientalis) 20.) Ezüstös hölgymál (Hieracium pilosella)
A kép eredetije Kulcson a barátaim kertjében készült. oaPX segítségével változtattam meg. Tint-Colorize-oaColorize-Forever
Egyes források szerint a Gyakori lopódarázs (Sceliphron destillatorium) Amerikából származik, Franciaországon keresztül került Ausztriába, mely jelenleg a leggyakoribb lelőhelye (ld. 1. térkép)- A nevét a lopótökre emlékeztető toráról kapta. - Az első példányt Magyarországon 2010-ben regisztrálták. A hártyásszárnyúak Eumemidae családjába tartozik, fali- vagy kaparódarazsaknak, fazekasdarázsnak (clay potter, Black mud dauber wasp) is nevezik, mert sárból, agyagból hosszú urnákat készít, melybe egyetlen lárvát helyez. A darázs fullánkjával megszúr egy pókot, idegmérge lebénítja, majd a mozgásképtelen, élő pókokból fészkenként 8-10 darabot ad táplálékul egy-egy lárvának. Végül az urnát beragasztja. A fotókon a sárban fejen álló lopótök-darazsak láthatók, helyenként fehér nyíl mutatja a fészekhez összegyűjtött sárgolyót. - Végül is a lopótök-darázs egy csúcsragadozó, mely a szintén rovarokkal táplálkozó pókokat pusztítja. (Az egyes példányokon a "lopótök" szára sárga, másokon fekete: ez valószínűleg a hím/nőivarú változatot, nem más fajt jelöl!) Javaslom megtekintésre Zoltán Pintér munkáját, mely a sárbölcsőt és a benne tárolt, lebénított pókokat mutatja be: Link
Latin neve: Tegenaria domestica. A hűvös éjszaka miatt kezdenek lakásokban menedéket kereni. Ez nálam próbálkozott.
Feszty Árpád festőművész kezdeményezésére a millennium idején megalakított Emlékmű Bizottság Donáth Gyula (1850-1909) szobrászművészt bízta meg a szobor elkészítésével,a kivitelésével pedig a Zellerin Rt.-t.Anyagi okokból 1896-ra nem készült el,csak 1907-ben avatták fel.
Budapesten számos köztéren találhatók bronzszobrok, emlékművek. - A főképen "A német megszállás áldozatainak emlékműve" látható, melyet 2014. július 20-án adtak át. Az emlékmű csonka szobrait graffiti-ellenes bevonattal látták el. - Másik ilyen sorozatom a "Bronzszobrok a járdaszinten" : Link
Az Egri várban, a Bebek-bástyán alussza örök álmát Gárdonyi Géza, az Egri csillagok halhatatlan szerzője. A síron ez a három szó olvasható: "Csak a teste", utalva arra, hogy szelleme alkotásaiban örökké él.
A legtöbb kaptárkő és fülke Cserépváralja és Szomolya határában található. A képen az egyik szomolyai kaptárkő látható.
Egyszerű mezei vadvirágok, termések díszítik a mezőt egy természetvédelmi területen. (A főképen egyfajta bogáncs látható, melynek száraz magházából fehér, vatta-szerű pamacs bomlik ki.) * 9.-10 kép: Selyemkóró (Asclepias syriaca) 13. kép Mezei katáng (Cicorium intybus) - 14. kép: Csattanó maszlag - 15. kép: Sziki pozdor (Scorzonera cana)- 16. kép: Egynyári seprence - 18. kép: Vajszínű ördögszem - 19. kép: Vad lenvirág
A kacsafarkú szender (Macroglossum stellatarum) a rovarok (Insecta) osztályának a lepkék (Lepidoptera) rendjéhez, ezen belül a szenderfélék (Sphingidae) családjához tartozó faj. Szárnyaival igen sebesen csapkodva egy helyben lebeg, hosszú, behajlított szívókájával repülés közben veszi fel a virágkelyhekből a nektárt, sohasem száll le, sohasem láttam még álló szárnyakkal pihenni, mint egy lepkét! (Bár van fotós társam, kinek ez a pillanatot sikerült megörökítenie.) - Az első néhány kép szűkebb blendével, az utolsó 4 felvétel rövidebb exp. idővel (1/1600 sec.) készült! (Hummingbird Hawk-moth)
Tavaszi vadvirágok 11 fajtája (A képfeliratok nem minden virágnál pontosak!): 1.) főképen: Tavaszi hérics (Adonis vernalis) -2.) Sáfrány (Krókusz) -3.) Hóvirág - 4.) Ibolya - 5.) Orvosi Tüdőfú (Pulmonaria officinalis - 6.) Salátaboglárka (Fumaria verna) - 7.) Odvas keltike (Corydalis cava) - 8.) Mezei tyúktaréj (Gagea pratensis) - 9.) Kányazsombor (Alliaria petiolata) -10.) - Bürökgémorr (Erodium cicutarium) 11.) Leánykökörcsin (Pulsatila grandis) - 12.) Gyermekláncfű (Taraxacum officinale) -13.) Perzsa veronika - 14.) Százszorszép (Bellis perennis)- 15. Ernyős sárma (Ornithogalum umbellatum)
Szarvasbogár (Lucanus cervus). Jegyei: a hím 3,5-8,5 cm hosszú, a nõstény lényegesen kisebb, nagysága 2,5-5 cm. A hím fejét díszítõ "agancs" tulajdonképpen erõsen megnagyobbodott rágó (mandibula), melynek csak a verekedésben van szerepe. A rágó és a bogár mérete a lárvakorban felvett tápanyagok mennyiségétõl függ. Öreg tölgyesekben sokkal gyakrabban bukkanhatunk kapitális méretû hímekre, mint a fiatal, csenevész állományokban.
A régi meghatározásomat módosítva ez a darázs valószínűbben: Isodontia mexicana (1-5. kép), a Kaparódarazsak (Sphecidae) tagja, mint a Gyakori lopódarázs / Sceliphron destillatorum (6-9. kép) is.
Kék fadongó (Xylocopa violacea) vasfű (Verbéna) virágok felett. Ez a variáns koromfekete, a szárnya sem átlátszó, hanem kékes-fekete metálos, nincs rajta sárga szín. (Az utolsó 5 felvétel 2 évvel később, NIKON DLSR kamerával készült.)
Budapesten, elsősorban a Duna-korzón számos bronzszobor található a járdán, ahol a járókelők szinte beleütköznek. A turisták kedvenc témája, hogy a szobrot átölelve fotóztatják le magukat. A főképen József Attila költő szobra látható a Parlament mellett, a Kossuth tér szélén, ahol úgy ül, mint a "DUNÁNÁL" c. versében írja. (Egyébként ennek a versnek kezdő két sora olvasható bronzbetűkkel, a költő kézírásával a lépcsőkön.) Szintén a Kossuth-díjas Marton László alkotása, akárcsak a "Kis királylány", melyet saját kislányáról mintázott. ** A később hozzáadott szobrok: Kutyás lány, Roskovics Ignác, Békebeli-csendőr, Ronald Reagan, Nagy Imre, Peter Falk. Cseh Tamás, Rikkancs, Radnóti Miklós, Einstand, várakozók, Szindbád (Latinovits Zoltán)
Tölts fel képeket és készíts belőlük albumot
...és kész is vagy, indulhat a vetítés, sőt bárkivel megoszthatod!